Anasayfa / 15 En çok oylanan / çalışan anne adayları için hamile kıyafetleri
 

 
 
çalışan anne adayı.jpg
 
çalışan anne adayları için hamile kıyafetleri
Çalışan anne adaylarının iş yerinde rahatlıkla tercih edip kullanabileceği harika spor kesimli modern bir elbise.Kumaşının özel yapısı sayesinde terlemenize olanak yok.Yaka kısmının oyuntusu ile boğucu olmaktan öte oldukça sade.

Özellikle sonbahar ve kış aylarında çalışma ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.İş çıkışı eşinizle yemek yemek , yada sohbet etmek istediğinizde rahatlıkla şık ortamlara ayak uydurabileceğiniz bir kıyafet.Siyahın cazibesi ve modernliğini farklı kombinlerle tamamlayabilirsiniz.

Boynunuza bağlayacağınız renkli bir fularla görünümünüz anında değişir.Boynunuza takabileceğiniz renkli bir aksesuar siyahın kasvetini ortadan kaldırır.Bolero,şal,fular,hırka kombinlerini bu elbise ile rahatlıkla kullanarak çeşitlilik yaratabilirsiniz.

Kışın üzerinize alacağınız gri tonlu bir bolero ile kıyafetiniz bir anda değişir.Sonuç olarak tek kıyafetle farklı kombinler oluşturarak birden fazla elbiseye sahip olursunuz.Doğum sonrası da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elbisenin altına hava şartlarına uyumlu olan dilediğiniz ayakkabı yada botu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Gece bir düğün yada davete gitmek istediğinizde kıyafetinize uyumlu dağınık bir topuzla parlak taşlı küpe ve kolye ile mükemmel sade ve şık bir görünüm elde edersiniz
Yayımcı
moon
Etiketler
günlük, siyah elbise
Görüntülenme
744
Bu fotoğrafa puan ver